O mnie

Fullstack Developer, Team Leader, Scrum Master...

Skończyłem studia informatyczne pierwszego stopnia na uczelni Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki, na kierunku Bazy danych. W trakcie studiów byłem aktywnym członkiem koła naukowego technologii .NET, co zaowocowało bycie na uczelni Microsoft Student Partnerem. Funkcja ta wiązała się z organizowaniem zajęć, konferencji w technologiach Microsoftu. Brałem też udział w konkursie Imagine Cup, gdzie aplikacja na Windows Phone napisana przez mój zespół zakwalifikowała się do 10 najlepszych aplikacji w polskiej edycji konkursu. 

Swoją karierę programistyczną rozpoczołem w technologii .NET. Od początku pisałem systemy od bazy danych do widoku. Początkowo były do projekty desktopowe, później już usługi sieciowe, oraz strony internetowe. Powoli z biegiem czasu zacząłem odchodzić od .NET na rzecz Javascriptu (na tą chwilę nie żałuję :)). W pierwszej fazie tylko po stronie frontendu, a z biegiem czasu też i backendu i bazy danych. Jak już poznałem TypeScript dający świat obiektowy bez C# upewniłem się że to jest dobra ścieżka.

Aktualnie specjalizuję sie w pisaniu aplikacji hybrydowych w technologii Ionic. Pracuję z tą technologią od początku wersji 2+, ale też miałem kilka napisanych aplikacji w wersji 1. Z Angularem 2+ też jestem od początku, a pierwszą wstawkę w produkcyjnym systemie z angularem robiłem jak jeszcze ta technoliga była w wersji alpha (co nie działało dorabiałem w jQuery :)). Poza tym pasjonuje się Scrumem, jestem scrum masterem. W każdej z firm w których pracowałem miałem styczność z tym frameworkiem albo jako developer, albo scrum master. W między czasie wspieram też inne młode zespoły poznające anguara, ionica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

keyboard_arrow_up